ZESTAW STARTOWY DESNNER piana montażowa + czyścik lub piana + pistolet + czyścik

ZESTAW STARTOWY DESNNER piana montażowa + czyścik lub piana + pistolet + czyścik

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

>Zarejestruj się, a zdobędziesz 63 punktów/1,26 zł Zarejestruj się, a zdobędziesz 63 punktów/1,26 zł (Każdy wydany 1,00 zł = 1 punkt, 1 punkt = 0,02 zł zniżki)
Twój koszyk wyniesie 63 punktów, które można zamienić na kupon 1,26 zł.
62,90 zł
Brutto

Najniższa cena 62,90 zł od 05.12.2023 dla tego produktu

ZESTAW STARTOWY PIANA MONTAŻOWA DESNNER

Gotowy zestaw produktów umożliwiający łatwy, precyzyjny i szybki montaż stolarki okiennej i drzwiowej czy wykonanie izolacji termicznej dachów. Wiele dostępnych konfiguracji, dzięki czemu wybierzesz zestaw odpowiedni do Twoich potrzeb. W skład zestawów wchodzą pianki montażowe, pistolet do aplikacji piany (dostępny w dwóch wersjach - pistolet standardowy metalowy lub pistolet teflonowy) oraz czyścik, dzięki któremu w szybkim czasie doprowadzisz do porządku miejsce swojej pracy.

ZESTAW PIAN

DESNNER zestaw: piana montażowa, pistolet, czyścik lub piana i czyścik

Jednokomponentowa piana poliuretanowa Desnner w wersji z aplikatorem piostoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania. Niskoprężna formuła eliminuje wypaczanie się ram i zapewnia właściwe wypełnianie szczelin

  • osadzanie okien i drzwi
  • izolacja cieplna sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
  • uszczelnianie i montaż parapetów
  • izolacja cieplna dachów i stropodachów
  • wypełnianie szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków

Wydajność do 45l w zależności od temperatury i wilgotności powietrza

Sposób użycia:

  1. Podłoże robocze dokładnie oczyścić i odtłuścić. Przed użyciem upewnić się czy puszka ma temperaturę dodatnią. Powierzchnie roboczą zwilżyć wodą za po mocą np. spryskiwacza
  2. Mocno wstrząsnąć puszką w celu dokładnego wymieszania składników. Przykręcić pistolet do puszki, pozycją roboczą przy montażu jest pozycja puszki "do góry dnem"
  3. Aplikować pianę od dołu do góry szczeliny. Szczeliny wypełniać do 60% głębokości ale nie więcej niż 5cm na jedną warstwę, szersze szczeliny należy wypełniać warstwami, każdą warstwę po nałożeniu zwilżyć wodą.
  4. Po pełnym utwardzeniu piany należy zabezpieczyć ją przed działaniem promieni UV używając np mas silikonowych, tynku czy farb
  • temperatura podłoża  od +5°C do +30°C
  • temperatura puszki +20°C
  • odporność termiczna po utwardzeniu od -50°C do +90°C
  • palność B3 DIN4102
  • czas tworzenia naskórka od 5 do 12 minut
  • czas pełnego utwardzenia 24h

Pistolet do piany

Uniwersalny pistolet do piany z metalowym korpusem i trwałym gniazdem wyposażonym w standardowy gwint. Najwyższej jakości metalowy pistolet do pianki poliuretanowej w aerozolu wyposażonej w standardowy gwint. Wymienne gniazdo i możliwość regulacji iglicy wydłuża czas bezawaryjnej pracy pistoletu. Pistolet występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czarny i czerwony- wysyłany losowo

Czyścik do piany EXPERT LINE® 500ml

Nowoczesny preparat do czyszczenia świeżo zabrudzonych powierzchni systemami poliuretanowymi.

Zastosowania:

  • Usuwa nieutwardzone piany i kleje poliuretanowe,
  • jest niezbędny do czyszczenia zaworów w pojemnikach i pistoletów dozujących jednokomponentową pianę montażowo-uszczelniającą.
  • doskonały środek do odtłuszczania powierzchni stalowych przed zastosowaniem poliuretanów i silikonów
  • Usuwa smary, oleje, tłuszcze itp., materiały i substancje

Właściwości:

  • zastosowany w preparacie gaz nośny stanowi mieszaninę nieszkodliwą dla warstwy ozonowej.

 

Inny
13142
0 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło