• Obecnie brak na stanie

tytan guma w sprayu

TYTAN GUMA W SPRAYU elastyczne uszczelnienie w areozolu do szybkiej naprawy przecieków i pęknięć 400ml

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

>Zarejestruj się, a zdobędziesz 49 punktów/0,98 zł Zarejestruj się, a zdobędziesz 49 punktów/0,98 zł (Każdy wydany 1,00 zł = 1 punkt, 1 punkt = 0,02 zł zniżki)
Twój koszyk wyniesie 49 punktów, które można zamienić na kupon 0,98 zł.
48,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 48,90 zł od 24.09.2023 dla tego produktu

TYTAN GUMA W SPRAYU

"Pierwsza pomoc" do naprawy różnego rodzaju pęknięć i przecieków. Ten uniwersalny środek uszczelniający z pewnością przyda się do naprawy przeciekającej rury, pękniętej rynny, nieszczelnego elementu dachu czy uszkodzonej donicy. Guma w spray tworzy elastyczną i szczelną powłokę, zapobiega przenikaniu wilgoci, rdzy i korozji. Może być stosowana na powierzchniach betonowych, asfaltowych, bitumicznych, drewnianych, z PVC, metalowych, ceramicznych. Bardzo szybko mostkuje spękania. Produkt w kolorze czarnym.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • elastyczna i szczelna matowa powłoka
  • wypełnia spękania i nieszczelności
  • nie spływa z powierzchni pionowych
  • łatwa w stosowaniu
  • może być malowana farbami lateksowymi lub na bazie oleju
Ilość

logo tytan

GUMA W SPRAYU

To szybki i łatwy sposób na elastyczne uszczelnienie przecieków i pęknięć powstałych na większości powierzchni budowlanych. Naprawczy uszczelniacz w areozolu tworzy szczelną powłokę, zapobiegając przenikaniu wilgoci, rdzy i korozji. Bardzo łatwo i szybko mostkuje spękania. Produkt w kolorze czarnym przeznaczony do stosowania na zewnątrz.

Obszar zastosowań:

  • beton, powierzchnie bitumiczne i asfaltowe
  • powierzchnie PVC i drewniane
  • powierzchnie metalowe, również ocynkowane oraz aluminiowe
  • winylowy sinding elewacyjny, włókno szklane
  • powierzchnie ceramiczne

Dane techniczne:

  • czas wstępnego schnięcia: 20-30 minut
  • wydajność do 0,8m2 z puszki
  • czas pełnego utwardzenia: 72 godziny
  • powłoka matowa
  • kolor czarny

ULOTKA TYTAN GUMA W SPRAYU

KARTA CHARAKTERYSTYKI TYTAN GUMA W SPRAYU

15117

Brak recenzji użytkowników.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło